KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16373004
nr 1637 3004
Martin Severinson
(f. 1971), Sverige
"Nutid". Signerad. Blandteknik på papp. Bildmått: 78,5x35 cm, yttermått inklusive ram: 84,5x40,3 cm
Martin Severinson, svensk konstnär född 1971.
Utrop:
500 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:27:55