KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16373004

nr 1637 3004

Martin Severinson

(f. 1971), Sverige

"Nutid". Signerad. Blandteknik på papp. Bildmått: 78,5x35 cm, yttermått inklusive ram: 84,5x40,3 cm

Martin Severinson, svensk konstnär född 1971.

Utrop:

500 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 19:27:55

Martin Severinson

Läs mer om Martin Severinson